Genel Bilgilendirme

Genel Bilgilendirme ve Fiyat

Sipariş verme süreci, teslimat tarihinden 1 hafta – 10 gün öncesidir. Acil durumlarda, yetişebilme imkanı var ise talep edilen ürün programa dahil edilebilir. Büyük organizasyonalar ve düğün pastaları ile ilgili 15 gün öncesinden bilgi verilmesi daha sağlıklı olacaktır. Hafta sonuna denk gelen kutlamalarda sezona göre 15 gün öncesinden bilgi verilmesi tavsiye edilir.

Ürün fiyatlandırması yapılırken göz önünde bulundurulan en önemli etken, uygulanacak dekorasyon tekniği, pastalar için kat sayısı, eklenecek obje ve figür sayısıdır.

Tasarımda kullanılacak tüm detaylar, titizlikle elde şekillendirildiği ve fabrikasyon bir üretim olmadığı için fiyatlandırma tamamen model ile alakalıdır. Bazı modellerde ilave figürler için ek ücret talep edilir.

Web sayfamız haricindeki diğer ürünler ve size özel hazırlanacak tasarımlar için detaylı fiyat bilgisi verilebilmesi, düşündüğünüz modeli, kişi sayısı ile birlikte info@burcinbirdane.com'a yönlendirmeniz hâlinde yapılabilecek ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Pastalar için minimum kişi sayısı tek katlı çalışmalarda 15, modelin elvermesi halinde 10 olabilmektedir. Daha küçük pasta çalışılmamaktadır.Katlı pastalar, standart katlandırma ile hazırlandığında (yükseklik 8 cm) en küçük 20 kişilikten itibaren çalışılabilir (2 katlı). Yüksek kesim (yükseklik 14 cm) ve keskin kenarlı katlı pastalarda minimum kişi sayısı:

- 2 katlı pasta için 30’dur.

- Üç boyutlu pastalar en küçük 20 (araba) ya da modele göre 25  karakterler) kişilik çalışılabilmektedir.

- Cupcake için minimum sayı 12’dir.

- Kurabiyeler en az 15 adet çalışılabilmektedir.

- Cakepop için minimum sipariş sayısı 15’tir.

- Beze Kuleleri en az 100 adetlik hazırlanır.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı